1Pc Teleskopa Objektīvs Radošās Praktiskās Tālrunis Teleskopa Objektīvs Tālruņa Ārējo Lēcu Teleskopa Objektīvs Tālruni Foto

Pieejamība: Pieejams

SKU: l1046

€12.82 €7.05

1Pc Teleskopa Objektīvs Radošās Praktiskās Tālrunis Teleskopa Objektīvs Tālruņa Ārējo Lēcu Teleskopa Objektīvs Tālruni Foto

Apraksts

Vai jūs meklējat profesionālu, vēl pieejamas tālrunis objektīvu?Vai jūs, meklējot izturīgs, uzticams rīks, kas var darīt vairākus darbus uzreiz?Ja jā, izskatās ne tālāk!Mūsu profesionālā tālrunis objektīvs ir atbilst jūsu vajadzībām.Tas ir viens no labākajiem izvēli jums.

Funkcijas

- Krāsa: melna.

- Izmēri: 10.5 x 3.5 x 3.5 cm.

- Materiāls: ABS.

- Teleskops ir 12 reizes zoom, kuru var pielāgot fokusa attālums arī Par Pārsteidzošu Vizuālo Pieredzi.

- Profesionālās kopums, nodrošina profesionālās fotogrāfijas pieredzi, lai jūs, ir vairāk ideāls un skaidrus fotoattēlus.

- Fit visvairāk mobilos tālruņus, ietver flip tālruņi un bārs telefoni,Telefonu ir atpakaļ fotokamerā, var savienot ar teleskopu ar klipsi.

- Gadījumā, lai noskatītos spēli, koncerti, tūrisms, vērot dzīvnieku mīļotājiem, ziņu reportieris tālsatiksmes šaušana,Privāto detektīvu fotografēšana, kriminālistika, ģeoloģiskā izpēte, mežu, dzelzceļu ostas grafiku un utt.

- Izgatavots no augstas kvalitātes materiāla, izturīga lietošanas.

1 x tālruņa objektīvs

Veids MonokulāriModeļa Numurs Teleskops

Tagi: 16x52 monokulāri, hd monokulāri, binokļu jauda, jomā darbības joma, monokulāri telescop, monokulāri ūdensizturīgs, mini monokulāri, augstas kvalitātes monokulāri, binokļi, monokulāri, monokulāri, lai medības.

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums