Autosampler 2 ml HPLC 9-425 Brūnā stikla pudelītes Pudeļu Rakstīt-uz Vietas, un 9mm ABS Skrūvējamiem Vākiem & Pre-Spraugas Membrānu, Gadījumā 100

Pieejamība: Pieejams

SKU: l1146

€28.31 €20.10

★★★ 9mm Skrūves Vītne Autosampler Pudelītes ir izgatavots no skaidru Tips 1, A Klases Borsilikāta Stikla ar rakstāms marķējuma paraugu identifikācija.

★★★ Paraugu Pudelītēm ar unikālu vītnes dizains nodrošina konsekventu zīmogs, un to var izmantot atkārtoti, nav gaistošs, viegli lietot

★★★ 2 ml Dzintara autosampler pudelīti,12mm Diametrs, Augstums 32mm, 9-425 skrūve top, un iekļauti zilā ABS Skrūvējamu Vāciņu & Membrānu (Zilā PTFE/Balta Silikona Starplikas)

★★★ Standarta Autosampler Flakonu HPLC & GC Hromatogrāfiju, pudelītes var izmantot augstas izšķirtspējas šķidruma hromatogrāfijas un gāzu hromatogrāfijas par uzticamu analīzes rezultātu

★★★ 100% MS GURANTEED—Kalpošanas Atbalsta Garantiju un 30 Dienu Naudu Atpakaļ Garantiju.Mums ir kvalitatīvi produkti, kā arī profesionālā un tehniskā atbalsta komanda.

Ks-Tek 2 ml Paraugu Pudelītēm un Vāciņi & Membrānu (Zilā PTFE/Balta Silikona Starplikas)

Paraugu pudeles piegādā Ks-Tek ir precīzi izstrādāta, piemērot zināšanas un saskaņā ar stingriem tehniskās specifikācijas.

Mēs arī veikt rūpīgu pārbaudi izmērus, piemēram, pulēšana, OD un garums–, lai nodrošinātu, ka katra pudelīte ir tieši tas atbilstu autosampler žokļu un iesmidzināšanas sistēmu.

Mūsu pudelītes ir izgatavotas no augstas kvalitātes borsilikāta stikla un atbilst ASTM TYPEI ClassA un USP TIPA es standartiem.

Funkcijas

1. Stikla Specifikācijām, kas atbilst vai pārsniedz minimālo laboratorijas vajadzībām

2. Unikālo vītnes dizains, lai konsekventi nodrošinātu ronis (9-425)

3. Precizitāte-veidojas kakla, lai nodrošinātu optimālu robotu roku apstrādes

4. Vienmērīgi līdzenu grīdu nodrošina savietojamību ar ieliktņiem

5. Saderīgs ar plašu HPLC vai GC, Instrumenti,

klp mambrane PTFE)Klasifikācijas Centrifūgas Stobriņikrāsa DzintarsJauda 2 mlNosaukums stikla pudelītepudelītes materiāls StiklaZīmols ks-tekklp materiāls ABSAutosampler HPLC

Tagi: lab flakons, pua centrifūgas, hromatogrāfs, 7mm skrūve, gadījumā, iphon, plastmasas flakons, 10pcs pudeli 15ml, zaļa stikla pudeles, flakoni, 2 ml pudeli, stikls, 2 ml plastmasas pudelīte.

Richygson 2020-10-15

Product arrived quickly, and beautifully packet. I'm very happy, top seller! thank you

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums