Auto šampūns-putas bezkontakta zāli, aktīvās putas, sarkana. Конц. 5,8 кг. Ātra piegāde.

Pieejamība: Pieejams

SKU: l120

€15.75

Nosaukums: Auto šampūns-putas bezkontakta zāli, aktīvās putas, sarkana. Конц. 5,8 кг (N. Kans) Apraksts Koncentrēts tīrītājs bezkontakta izlietnes pasažieru un kravas transports.Bez Darba noņem ceļa putekļus, netīrumus, eļļas, pēdas no kukaiņiem.Rada izturīgas putas rožu krāsu, kas ir viegli noskalot ar virsmas.Nē nodarbojas kaitējumu alumīnija, никелированным virsmām un citiem покрытиям sakausējumu metālu.Satur rūsas piedevām.Lietošanas metode: viens легковую patēriņš mašīna būtu 80-125g koncentrāta. 1. Pirms pieteikšanās, nepieciešams atšķaidīt ar ūdeni no aprēķina 20-30g/L putu ģenerators (25, 50, 100 L) vai 200-500g jo пенокомплект (1 L), atkarībā no tā, cik piesārņojuma. 2. Atsitiena virsmas virsējo slāni no netīrumiem, pēc kuras piemēro Atšķaidītu sastāvu no apakšas uz augšu, lai izvairītos no подтеков. 3. 1-2 min., nav допуская sausa! 4. rūpīgi noskalo ar ūdeni augstspiediena attāluma (15-20 cm) no apakšas uz augšu.

Atšķaidīšanas Attiecība 1Koncentrēts JāIepakojums džerijs var plastmasasDerīguma Termiņš 2 GadsZīmola Nosaukums zāleJauda 5,8 кг

Tagi: watwrproof soma vāciņu, toaru kagaku drēbes, violeta balonu aarch, watvh tetovējums trafaretu, violeta baloons puse, thight tetovējums piedurknēm, titāna caurules 32 gr2, toyota chrome mazgātājs, apelsīnu w5w led spuldzes.

Big Mac 40 Bryan 2020-08-23

Пена пришла быстро (из РФ, дня 4), раньше пеногенератора. В общем, мылил мочалкой две машины. Проблема разводов на темной машине ушла "на ура", но мух на морде и зеркалах шампунь не растворил. Попробую с пенником, дополню отзыв. Продавцу спасибо!

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums