2x4 ' 2x8 2x16 2x32 PLC Šķiedras Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/UPC

Pieejamība: Pieejams

SKU: l328

€5.15

Blockless Šķiedras PLC Splitter, Singlemode, 900µm Šķiedrvielu, SC/UPC Savienotājs

Plakana lightwave shēmas (PLC) splitter ir veids, optisko stūres vadības ierīce, kas ir izgatavoti izmantojot silīcija optisko waveguide tehnoloģiju, lai izplatītu optisko signālu no Centrālā Biroja (CO) uz vairāku pieņēmumu, atrašanās vietu.

Blockless PLC sadalītājs ir spēcīgāka šķiedras aizsardzību, nekā tukša šķiedras sadalītājs, kas ir miniaturization rezultāts kasetes sadalītāja.Tas galvenokārt tiek izmantots dažādu savienojumu un sadales kastes vai tīkla skapji.Produkta apraksts Pakete Stila Mini Moduļa Konfigurācijas Tips 1x16 Šķiedras Tips Singlemode G. 657A1 Savienotājs Tips SC/UPC Šķiedras Diametrs 900µm Šķiedras Garums 1,5 m, Ievietošanas Zudumu ≤13.8 dB Atgriešanās Zaudējumu ≥50dB Zaudējumu Vienotību ≤1.6 dB Skaņas ≥55dB Polarizācijas Atkarīgas no Zaudējumu ≤0.3 dB Atkarīga no Temperatūras Zaudējumu ≤0.8 dB Atkarīgi no Viļņu garuma Zaudējumu ≤0.5 dB Darbības Joslas platums 1260~1650nm Darbības Temperatūra -40~85°C, Uzglabāšanas Temperatūras -40~85°C, Produkts Izceļ

Vienkāršs un ērts Savienojums

Blockless PLC splitter var viegli uzstādīt šķiedras salaist slēgšanu, optiskā sadales kārba, telpas taupīšanas un nav nepieciešams, lai salaist.

Skaņas Vairāk nekā 55dBKonfigurācijas Tips 2x4 ' 2x8 2x16 2x32Savienotāja Tips SC/APCZīmola Nosaukums UVRIepakojuma stils tērauda cauruļuWDL Mazāk par 0,3 dBPDL Mazāk nekā 0,2 dBSaderīgs zyxelZaudējumu Vienotību Mazāk par 0,6 dBAtkarīga No Temperatūras Zaudējumu Mazāk par 0,5 dBŠķiedras Tips Singlemode G. 657A1Atgriešanās Zaudējumu Vairāk nekā 50dBIevietošanas zudumu Mazāk kā 4.0 dBObjekta Garumu 1.5mDarba joslas platums 1260~1650nmŠķiedras Garums 1.5 MŠķiedru Diametrs 900um

Tagi: plc 3 adapteri, šķiedras plc, 10gbe, optiskās šķiedras slēdzis, av600 plc adapteri, ilgi zvanīja wifi, 3 šķiedras sadalītājs, gbic sfp, cpl ethernet, mikrotik slēdzis.

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums