10pcs/daudz Blue Board HC-SR501 Cilvēka Ķermeņa Infrasarkano staru Sensora Modulis Sensors Piroelektriskiem Zondes Elektronisko Moduli Arduino

Pieejamība: Pieejams

SKU: l601

€9.87

Produkta Veids: HC--SR501 Ķermeņa Sensora Modulis

Darbības spriegums: DC 4.5-20V

Quiescent Strāva:

Līmenis jauda: Augsta 3.3 V /Zems 0V

Trigger: L nevar atkārtoti iedarbinātu/H var atkārtot sprūda(Noklusējuma atkārtoti sprūda)

Kavējuma laiks: 5-200S(regulējams) diapazons (0.xx otrā desmitiem otrā)

Bloķēt laiks: 2,5 S(noklusējuma), Var veikt virkni(0.xx desmitiem sekundes

Kuģa Izmēri: 32mm*24mm

Leņķa Sensors:

Darbības Temperatūra: -15-+70 grādi

Objektīvu sensora izmērs: Diametrs:23mm(Noklusējuma)

Funkcijas:

1 automātiskā sensora: lai ievadītu sensora izejas amplitūda ir liela, cilvēki atstāj sensora diapazons automātisks kavēšanās off augstu, zemu izejas.

2,gaismjutīgi kontroli (pēc izvēles, rūpnīcas nav iestatīta) var noteikt gaismjutīgās kontroles laikā, dienā vai gaismas intensitātes bez indukcijas.

3, temperatūras kompensācija (pēc izvēles, rūpnīcas nav iestatīta): vasarā, kad apkārtējās vides temperatūra paceļas līdz 30 ~ 32, nedaudz īsāks noteikšanas diapazons, temperatūras kompensācija var tikt izmantota kā veiktspējas kompensāciju.

4, divām sprūda režīmā: (var izvēlēties ar džemperi), var neatkārtot sprūda: sensora izejas augsta, kavējuma laiks ir beidzies, rezultāts būs automātiski kļūstat par zemu no augsta; b, atkārtojami trigger: sensora izejas augstā pēc kavējuma laiku, ja cilvēka organismā, tās uztveres diapazons darbību, tās izejas saglabāsies augsts, līdz brīdim, kad kavēšanās būs pa kreisi augsta uz zemu (sensora moduļa pārskata Mēra darbību katrā iestādē tiks automātiski pagarināts pēc aiztures laika, un gala pasākumā kavējuma laiku sākumpunkts, laiks).

5, ar indukcijas pretbloķēšanas laiks (noklusējuma iestatījums): 2.5 S atbloķēšanas laiks): sensora modulis, pēc katra sensora izejas (augsta mainīt uz zemu līmeni),jūs varat iestatīt blokādi, kam seko laiku, šajā laika periodā sensors neuzņemas nekādu sensoru signālu.Šī funkcija var būt "sensora izvades laiku" un "bloķēšanas" laika intervāls starp darba ražoti var piemērot, lai noteiktu intervālu Produktus; arī inhibē šo funkciju laikā, slodzes slēdžu dažādiem traucējumiem. (Šis laiks var būt noteikts nulles līmenī sekundes - Desmitiem sekundes).

6, darba sprieguma diapazons: noklusējuma sprieguma DC4.5V-20V.

7., mikro-strāvas patēriņš: statiskā strāva "50 microamps, jo īpaši attiecībā uz baterijām darbināmi, automātiskās vadības produktiem.

8, produkcijas, augstu signāli: veidi ķēdes varētu viegli un amputēt.

Instrukcijas:

1. Sensora modulis aptuveni minūti pēc tam, kad varas inicializācijas laikā, laikā intervālā izejas modulis 0-3 reizes minūšu gaidīšanas režīmā.

2. Jāizvairās no tiešas apgaismojums, piemēram, traucējumu avotu tuvumā virsmas lēcas moduļa tā kā, lai izvairītos no ieviešanu traucējumus signālu ģeneratora defekts, vides izmantošanu, lai izvairītos no plūsmas vēja, vēja sensors būs arī izraisīt traucējumus.

3. Sensora modulis, izmantojot dual zonde, zondes logs ir taisnstūra, dual A uz B miljoni) virzienā uz galiem ilgi, tad, kad ķermenis tiek nodots no kreisās uz labo vai no labās uz kreiso, ja sasniedz dual IS laiku, attālumu starpība, jo lielāka starpība, vairāk jutīgi sensori, kad ķermenis no priekšpuses ar zondi vai no augšas uz leju vai no lejas uz augšu virzienā iet, dual IS, kas nav konstatētas izmaiņas attālums, nav atšķirības, vērtības, sensora vienaldzīga vai nedarbojas; lai sensori būtu uzstādīti dual virzienā zondes ar cilvēku darbību, cik vien iespējams paralēli virzienā maksimālo, lai nodrošinātu, ka ķermenis ir pieņēmis dual sensora zondi.Lai palielinātu sensoru klāstu, leņķi, modulis, izmantojot apļveida objektīva, zondes arī ir jēga no visām četrām pusēm, bet joprojām ir augstākas nekā augšējo un apakšējo kreiso un labo virziena sensora diapazons, jutīgums un spēcīgi, tomēr, kā tālu vien iespējams ar iepriekš minēto uzstādīšanas prasības.VCC, trig (vadības puses), atbalss (saņēmēji), GND

4. Izmēri un Regulēšana Piezīme: potenciometra pulksteņa rādītāja virzienā, lai noregulētu attālumu, uzrādi klāsts palielinās (aptuveni 7 metru), gluži pretēji, uztveres diapazons samazinās (par 3 metriem).Kavēšanās regulēšanas potenciometrs griešanā, sensora kavēšanos ilgāk (par 300S), no otras puses, indukcijas ar aizkavēšanos (apmēram 5S).

5. Pieteikumi, Drošības līdzekļi b, cilvēka ķermeņa sensoru, rotaļlietas, c, cilvēka ķermeņa sensoru, apgaismojums, d, rūpnieciskās automātikas un kontroles, utt.Tā var automātiski un ātri atvērt dažāda veida kvēlspuldze, dienasgaismas spuldzes, svilpe, automātiskās durvis, elektriskie ventilatori,automātiskā veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs, Iekārtas un citas ierīces,ir augstu tehnoloģiju produktiem.Īpaši piemērots uzņēmumiem, viesnīcām, iepirkšanās centriem, noliktavām un ģimenes ejas, koridoru un citu sensitīvu Sajūtu reģionā, vai drošības zonu automātisks apgaismojums, apgaismes un signalizācijas sistēmas.

Veids Mitruma SensorsIzcelsme KN(Izcelsmes valsts)Zīmola Nosaukums SINGLIANMateriāls MaisījumsIzejas Analogo SensoruModeļa Numurs HC-SR501

Tagi: dakša līmeņa slēdzi, vl53l1x, hc sr501, pt100 rs485, izvairīšanās sensors 10pcs, saules sensors 10pcs, mh sensors, temt6000, leuze sensors, infrasarkano staru sensoru šķērslis, 10 gab..

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums