Ford Focus Mk4 Ab Bj 2019-2020 Lielisku LED Dinamiskais Pagrieziena Signāla Blinker Sērijveida Sānu Spoguļi Indikators

Pieejamība: Pieejams

SKU: l895

€30.24 €21.17

Ford Focus Mk4 Ab Bj 2019-2020 Lielisku LED Dinamiskais Pagrieziena Signāla Blinker Sērijveida Sānu Spoguļi Indikators

Saderība: piemērots Ford Focus Mk4 Ab Bj 2019-2020

Piezīme: zilās gaismas funkcija, 1. Savienojumu ar peļķe gaismas jaudu.pēc tam, kad automašīna ir atslēgta vai bloķēta, tad dinamiski zila gaisma būs uz 5-15 sekundēm. 2. Savienojumu ar sānu spogulis, pārsegs jaudu.pēc tam, kad automašīna ir atslēgta, tad dinamiski zila gaisma būs uz 5-15 sekundēm. 3. Atvērto durvju paneli, lai izveidotu savienojumu ar pozitīvu, lai iegūtu varu.pēc tam, kad automašīna tiek atslēgts vai bloķēts vai pagrieziena signāla lampa ir izslēgta, tad dinamiski zila gaisma būs uz 5-15 sekundēm.Anyway, jūs varat vienkārši izmantot lenti, lai pack to un ļaujiet tai būt, vai samazināt vadus nost , izmantojiet dzelteno pagriezienu signālu tikai.

Par baltās gaismas funkcija, 1. Savienojumu ar peļķe gaismas jaudu.pēc tam, kad automašīna ir atslēgta vai bloķēta, tad dinamiski balta gaisma būs uz 5-15 sekundēm. 2. Savienojumu ar sānu spogulis, pārsegs jaudu.pēc tam, kad automašīna ir atslēgta, tad dinamiski balta gaisma būs uz 5-15 sekundēm. 3. Atvērto durvju paneli, lai izveidotu savienojumu ar pozitīvu, lai iegūtu varu.pēc tam, kad automašīna tiek atslēgts vai bloķēts vai pagrieziena signāla lampa ir izslēgta, tad dinamiski balta gaisma būs uz 5-15 sekundēm.Anyway, jūs varat vienkārši izmantot lenti, lai pack to un ļaujiet tai būt, vai samazināt vadus nost , izmantojiet dzelteno pagriezienu signālu tikai.

Lai zils + balts gaismas funkcija, 1. Savienojumu ar peļķe gaismas jaudu.pēc tam, kad automašīna ir atslēgta vai bloķēta, tad dinamiski zila gaisma būs par 5-7 sekundes, cieši sekot statisko balta gaisma, kas ir par 5-7 sekundes. 2. Savienojumu ar sānu spogulis, pārsegs jaudu.pēc tam, kad automašīna ir atslēgta, tad dinamiski zila gaisma būs par 5-7 sekundes, cieši sekot statisko balta gaisma, kas ir par 5-7 sekundes. 3. Atvērto durvju paneli, lai izveidotu savienojumu ar pozitīvu, lai iegūtu varu.pēc tam, kad automašīna tiek atslēgts vai bloķēts vai pagrieziena signāla lampa ir izslēgta, tad dinamiski zila gaisma būs par 5-7 sekundes, cieši sekot statisko balta gaisma, kas ir par 5-7 sekundes.Anyway, jūs varat vienkārši izmantot lenti, lai pack to un ļaujiet tai būt, vai samazināt vadus nost , izmantojiet dzelteno pagriezienu signālu tikai.

Apraksts: Sarakstā iekļauti: 2 x LED Pagrieziena signāla gaismu ( Kreisais un Labais), Dinamisku Pagrieziena gaismas Instalācija: Vienkārši nepieciešams, lai novērstu savu sākotnējo gaismu un instalēt mūsu Pēcpārdošanas LED Gaismas Korpusa krāsa: kūpinātas melns, kā picture rādīt Gaismas krāsa: Dzeltena / Zila-Dzeltena / Balta-Dzeltena / Zila-Balta-Dzeltena Ietilpst: viens pāris(labajā un kreisajā) Ilgs mūžs, Lielāka Drošība, 100% Ūdensizturīgs Uzstādīšanas instrukcijā, NETIEK iekļauta.

Funkcija 3 Fokusa mk4krāsa DzeltenaFunkcija 9 streamer ledSpriegums 12VIezīme 10 Atpakaļskata Spogulis Streamer GaismasLm 2400LmJauda normalVienuma Tips Pagrieziena SignālaIetver viens pāris (labā un kreisā)Funkcija 7 gaismas pusiIezīme led dinamiskais sānu gabarītlukturi pagrieziena signāla gaismuFunkcija 8 wings for mk4derīgs 1 Ford Focus Mk4 Ab Bj 2019-2020Ford Modelis UZMANĪBUIezīme 12 Dinamisku pagrieziena signāla gaismuZīmola Nosaukums KakulkomenFunkcija 5 spārni gaismasInterfeisa Tips NAVIezīme 15 Auto PapildierīcesFunkcija 6 led spogulis ford focus4. funkciju Ford dinamiskāsIzcelsme KN(Izcelsmes valsts)Līdzeklis 1 Ford Focus MK4Iezīme 14 Auto PapildierīcesPar Transportlīdzekļa Marku/Modeli FORDMateriāla Tips Plastmasas, ar LEDPostenis Svars 270gIezīme 11 LED Sānu Spārnu GaismasIezīme 13 Led Blinker IndikatorsIezīme 2 Fokusa led 12vModeļa Nosaukums Dinamiskais LED Pagrieziena Signāla Gaismu

Tagi: skoda, subaru fin, astra j opel, parādīts ford fiesta, kia rio, ford puse, led, galvas ford focus mk4, instrumentu ford focus 1, bārkstis lampas.

Olesjanabiruchina 2020-11-15

Perfect item as it wanted I bought the version with second secondary light white to anyone interested recommend solder the cable more for White effect on the lucina under the rear so you have the effect white to each opening.

Gowest77 2020-12-08

Very satisfied and fast delivery. Looks very good and simple installation.

Uzrakstīt recenziju

Novērtējums